Op de foto: Nina van den Brul (links) en Petra Huisman (rechts) Hoe zorg je ervoor dat huisartsen goed begrijpen wat Welzijn op Recept inhoudt en vertrouwen krijgen in de welzijnscoach? Petra Huisman en Nina van den Brul, projectleiders bij Huisartsenorganisatie West-Friesland (HWF), bedachten daarvoor een bijzondere, creatieve en succesvolle manier, die ze in dit artikel toelichten. […]
×
- Welzijn op Recept
- Zo werkt het
- Ondersteuning
- Publicaties
- Vacatures
- Succesverhalen
- Boeken Welzijn op Recept
- Nieuws
- Nieuwsbrieven
- Rapporten
- Resultaten Landelijke monitor Welzijn op Recept 2024-2025
- Resultaten Landelijke monitor Welzijn op Recept 2023
- Welzijn op Recept levert 5-10% besparingen op in de zorg
- Monitoring en evalueren van Welzijn op Recept
- Regionale inkoop Welzijn op Recept door zorgverzekeraars en gemeenten
- Integraal inkoopadvies Welzijn op Recept
- Video’s
- Blogs
- Winkel
- Contact